67-chevy-tardis

favabean05:

staticdiplomat:

pickyourheartupoffthefloor:

the-goddamazon:

lancrebitch:

crunchierkatie:

i love seeing girls close ranks when their fella is cheating, instead of defending him and attacking the other girls. like seriously. it warms my cold, cold heart so much. 

i need the rest of this story, where did you put the body

I’ve always wanted to do this. I hope they all went out for ice cream later too.

i want an update on this

FUCKING AMAZING

FORCED TO FLEE WITH HIS NAN

luciferinabox

theatricaldynamite:

OK BUT LIKE imagine a little muggle-born of the modern age who doesnt know they have magic (like 5-8ish) watching Frozen and they acting out and singing along with Let It Go and it gets to the chorus and HOLY SHIT ICE ACTUALLY CAME OUT OF THEIR HANDS

AND THE NEXT THEY TRY THE SONG RAPUNZEL SINGS TO MAKE HER HAIR GLOW AND SURE ENOUGH

THEIR

HAIR

FUCKING

GLOWED

SO THEY THINK THAT BEING A DISNEY PRINCESS IS THEIR DESTINY NOT KNOW THEY ARE MAGICAL BEINGS 

tacogrande
stuffedoreo:


boujisupreme:

pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 
do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?
stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!

Where the hell did you go? That’s not even normal

Exactly! I’ve done a lot of grocery shopping in my day and i’ve never come across prices like that for what you bought. I’m doing the math and that doesn’t even make sense lol where do you live? What store is this that would sell you a 15 dollar pineapple hahaha???

stuffedoreo:

boujisupreme:

pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 

do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?

stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!

Where the hell did you go? That’s not even normal

Exactly! I’ve done a lot of grocery shopping in my day and i’ve never come across prices like that for what you bought. I’m doing the math and that doesn’t even make sense lol where do you live? What store is this that would sell you a 15 dollar pineapple hahaha???